Náš Tým

MDDr.
Nikola Mahdalová Borská

Zubní lékařka

Jsem absolventkou Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Práce je mým koníčkem a zároveň vášní. Každoročně se účastním kongresů a školení s českými i zahraničními školiteli. Díky houževnatosti a velkému zájmu o obor mi bylo umožněno pracovat v prestižním pražském centru u tehdejšího prezidenta České akademie dentální estetiky. Touha po vzdělání mě neustále posunuje kupředu a díky tomu svým pacientům mohu dopřát kvalitní péči podle nejmodernějších trendů. Citlivým a empatickým přístupem jsme došli ke zdárnému konci i s těmi nejnáročnějšími pacienty.

Markéta Káňová

zdravotní sestra

Jmenuji se Markéta Káňová. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a mám několikaletou praxi v zubní ordinaci. Díky tomu vím, jak je pro klienty důležitý individuální přístup, aby se cítili dobře a neměli strach z bolesti a neznámého. Zvlášť důležitá je pro mě citlivá péče o dětského pacienta. Jsem ráda součástí týmu, který navrátí zdraví vašim zubům a vykouzlí Vám krásný úsměv.

Tereza Švestková DiS

Dentální hygienistka

Vystudovala jsem obor asistent zubního technika a následně obor Diplomovaná dentální hygienistka na vyšší odborné zdravotní škole. Dentální hygiena je nejlepší prevencí proti nejrůznějším onemocněním dutiny ústní jako je například zubní kaz, zánět dásní a parodontóza. Poradím vám, jak pečovat o zuby a dásně tak, aby zůstaly zdravé po celý váš život. Mým cílem je zabránit vzniku zubního kazu a onemocnění dásní. Během návštěvy zubní ordinace vám pomůžu s výběrem vhodných pomůcek k čištění zubů a vysvětlím, jak provádět správnou ústní hygienu.

MDDr. Martin Ronek

Zubní lékař

Obor zubní lékařství jsem na brněnské Masarykově univerzitě absolvoval v roce 2016. V mé profesi se snažím neustále zdokonalovat, ať už prostřednictvím odborných seminářů, či samostudiem. Zaměřuji se na moderní a inovativní způsoby léčby, které sledují nejnovější trendy ve stomatologické péči. Individuální a empatický přístup pro mě není jen otřepanou frází, o čemž se přesvědčíte při návštěvě mé ordinace.

Martina Belová

Zdravotní sestra

Jmenuji se Martina Belová. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a mám několikaletou praxi v zubní ordinaci.
V roce 2022 jsem absolvovala rekvalifikaci na zubní instrumentářku.
Mým velkým štěstím je, že moje práce mi přináší radost ,že svojí asistencí mohu pomáhat druhým lidem , navracet jim zpět zdraví a krásu úsměvu a nejen pacientům samotným ,ale také tomu , komu svůj úsměv věnují.