Náš Tým

MDDr.
Nikola Mahdalová Borská

Zubní lékařka

Jsem absolventkou Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Práce je mým koníčkem a zároveň vášní. Každoročně se účastním kongresů a školení s českými i zahraničními školiteli. Díky houževnatosti a velkému zájmu o obor mi bylo umožněno pracovat v prestižním pražském centru u tehdejšího prezidenta České akademie dentální estetiky. Touha po vzdělání mě neustále posunuje kupředu a díky tomu svým pacientům mohu dopřát kvalitní péči podle nejmodernějších trendů. Citlivým a empatickým přístupem jsme došli ke zdárnému konci i s těmi nejnáročnějšími pacienty.

Markéta Káňová

zdravotní sestra

Jmenuji se Markéta Káňová. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a mám několikaletou praxi v zubní ordinaci. Díky tomu vím, jak je pro klienty důležitý individuální přístup, aby se cítili dobře a neměli strach z bolesti a neznámého. Zvlášť důležitá je pro mě citlivá péče o dětského pacienta. Jsem ráda součástí týmu, který navrátí zdraví vašim zubům a vykouzlí Vám krásný úsměv.

Tereza Švestková DiS

Dentální hygienistka

Vystudovala jsem obor asistent zubního technika a následně obor Diplomovaná dentální hygienistka na vyšší odborné zdravotní škole. Dentální hygiena je nejlepší prevencí proti nejrůznějším onemocněním dutiny ústní jako je například zubní kaz, zánět dásní a parodontóza. Poradím vám, jak pečovat o zuby a dásně tak, aby zůstaly zdravé po celý váš život. Mým cílem je zabránit vzniku zubního kazu a onemocnění dásní. Během návštěvy zubní ordinace vám pomůžu s výběrem vhodných pomůcek k čištění zubů a vysvětlím, jak provádět správnou ústní hygienu.

MDDr. Martin Ronek

Zubní lékař

Obor zubní lékařství jsem na brněnské Masarykově univerzitě absolvoval v roce 2016. V mé profesi se snažím neustále zdokonalovat, ať už prostřednictvím odborných seminářů, či samostudiem. Zaměřuji se na moderní a inovativní způsoby léčby, které sledují nejnovější trendy ve stomatologické péči. Individuální a empatický přístup pro mě není jen otřepanou frází, o čemž se přesvědčíte při návštěvě mé ordinace.

Martina Belová

Zdravotní sestra

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a mám několikaletou praxi v zubní ordinaci.

V roce 2022 jsem absolvovala rekvalifikaci na zubní instrumentářku. Mým velkým štěstím je, že moje práce mi přináší radost, že svojí asistencí mohu pomáhat druhým lidem, navracet jim zpět zdraví a krásu úsměvu a nejen pacientům samotným, ale také tomu, komu svůj úsměv věnují.

Veronika Trenzová

zubní lékařka

Jsem absolventkou Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity, kde jsem získala nejen lékařský titul, ale také vášeň pro svůj obor. Nepřetržité vzdělávání a osvojování si nejnovějších trendů ve stomatologii je pro mne tedy přirozenou součástí mojí práce. 10 let zkušeností v problematice zubního lékařství mne přivedlo nejen k pacientům spadajícím do spektra medicíny dospělého věku, ale chovám i zvláštní nadšení pro péči o naše nejmenší a nejcitlivější – dětské pacienty. „Empatický přístup“ a „zohlednění individuálních potřeb“ vnímám jako základní kameny dobré spolupráce s pacientem a tedy efektivní prevence vzniku řady onemocnění. Můžete se na ně proto spolehnout stejně jako na důkladnou informovanost o strategii léčby.