Aplikace Botulotoxinu

NOVINKA

Po mnohaleté vlastní zkušeností s touto zázračnou látkou jsem se rozhodla dopřát tento pocit i Vám a to přímo u nás v centru.

 

Jedná se o jednoduchý neinvazivní výkon, který přináší nevídané výsledky trvající obvykle 4-6 měsíců. Pomocí malé aplikační jehličky se do povrchu kůže na několika místech vpraví látka, která na omezenou dobu způsobí přerušení nervového spojení zablokováním receptorů na úrovni nervosvalové ploténky. Tím je nervu zabráněno dát svalu pokyn ke smrštění a vráska se dále netvoří. Účinek botulotoxinu trvá do regenerace nervosvalového spojení.

Pleť se vypne, sval se přestane smršťovat a vrásky se vyhladí. Po pěti dnech vidíte první účinky a přibližně za 14 dní dochází k optimálnímu efektu. Botulotoxin pak dočasně přeruší nervové spojení v mimických svalech a svaly tak nedostávají signál ke stažení a odpočívají.

 

Principem je sval znehybnit a oslabit ho na dlouhou dobu tak, aby se následně velmi neochotně začal smršťovat a začal tak tvořit vrásky znovu.

 

Běžná místa k aplikaci Botulotoxinu jsou kromě okolí rtů a korekce úsměvu “gummy smile” také spadlé koutky rtů, “kuřácké vrásky” v okolí rtů, dále vrásky kolem očí a v neposlední řadě také na čele a nad kořenem nosu.

 

Cena aplikace do jedné oblasti je od 2000 Kč a odvíjí se od počtu jednotek nutných k aplikaci.

…už máte svůj termín na konzultaci a případnou aplikaci?

 

MDDr. Nikola Borská